Informacje o kancelarii

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego Norberta Grygiel. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu:

Pełne zaangażowanie pracowników Kancelarii w powierzone sprawy, elastyczne podejście do potrzeb Klienta jak i dogodne formy płatności dostosowane do Państwa możliwości (w tym success fee) gwarantują najwyższy poziom obsługi. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze.

Ponadto, dostrzegając narastający problem działalności firm windykacyjnych, egzekwujących należności zasądzone w przeważającej większości, w elektronicznym postępowaniu upominawczym przez Sąd Rejonowy w Lublinie, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom osób, pozbawionym możliwości obrony swoich interesów w toku postępowania sądowego, oferując pomoc na bardzo dogodnych warunkach. Analiza dostarczonych przez Państwa dokumentów (drogą elektroniczną, za pośrednictwem znajdującego się na stronie formularza kontaktowego) i odpowiedź na kilka prostych pytań pozwoli naszym prawnikom ocenić sytuację w jakiej się Państwo znaleźliście, a co najważniejsze zaproponować najlepsze rozwiązanie tego problemu.

Mamy świadomość, iż w przeważającej większości dowiedzieliście się Państwo o swoich kłopotach z pisma doręczonego przez Komornika, jednakże nie stanowi to dla nas problemu, gdyż nawet wówczas można się bronić.

W zakładce e-sprzeciw znajdziecie Państwo narzędzie, które umożliwi samodzielne sporządzenie profesjonalnego pisma procesowego (sprzeciwu od nakazu zapłaty wydanego w elektronicznym postępowaniu upominawczym) kierowanego do Sądu Rejonowego w Lublinie - zapraszamy do skorzystania z niego.

Do góry

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Stat4u